WEB Studio

Онлайн

маркетинг

Найкращі рішення досить прості, функціональні та трохи неординарні. Ми продаємо не веб-сайти, а ефективні сторінки, що продають, з високою зручністю використання та продуктивністю. Виведіть свій бізнес в онлайн зараз!

Всі види послуг

Розробка сайтів, реклама в Google, Facebook, Instagram, Tik Tok, консультації з просування бізнесу в інтернеті

про нас

 • Займаємося розробкою сайтів та створенням рекламних кампаній вже понад 8 років.
 • Працюємо з компаніями з Чехії, Литви, Казахстану, України, Грузії.
 • Постійне навчання всім нашим співробітникам дозволяє створювати креативні та продають сайти, а також бути в тренді нових технологій.
 • Надаємо додаткові послуги з супроводу бізнесу в Європі, від реєстрації компанії до повного запуску продукту.

послуги

Консультації

по запуску бізнеса

Лендінг

односторінковий сайт

Реклама

Google Ads, Instagram, Tiktok

Обслуговування

тех.підтримка сайту

Веб-дизайн

логотип, дизайн сайту

Контент сайту

наповнення статтями

4,66 мільярдів людей

використовують інтернет і це понад 60% населення світу

як серед них знайти своїх клієнтів?

Запуск сайту – це найпростіший і швидкий спосіб розповісти всьому світу про ваш бізнес та його продукти.

За допомогою реклами в Google та соціальних мережах, ви отримаєте нових клієнтів вже з першого дня.

До тих пір, поки ви не створили свій сайт з описом своєї компанії та продуктів, які пропонуєте, споживач їх купує у ваших конкурентів.

Зв`язатись з нами

Щодня: 09:00-22:00

Напишіть або подзвоніть нам у месенджерах

Залишити заявку

  консультаціялендінгрекламавеб-дизайнобслуговуванняконтент

  Розробка сайтів Просування у пошукових системах | Реклама в Google Ads| Наповнення контентом

  Команда WEB studio багато років займається створенням та просуванням сайтів. Ми розуміємо потреби клієнта, а головне з’ясовуємо основне завдання, яке він ставить перед собою. Створення сайту – це насамперед вирішення Вашого питання: продаж товару, надання послуг, просування власного блогу, створення платформи чи каталогу. Для різних цілей потрібний різний сайт. Також, як і дизайн, кольорова гама та навігація сайту.

  Чому важливо створювати якісний сайт

  У мережі щодня з’являється дедалі більше веб-ресурсів. І пошуковим системам потрібно вибирати серед мільйонів сайтів ті, які варто показувати користувачам. Для Google та Яндекс найголовніше задовольнити потребу людини, яка щось шукає у пошуковому рядку. Тому вони обирають сайти, які зроблені правильно відповідно до їхніх вимог. Інші ж можуть ніколи не потрапити в пошукову систему.

  Що таке просування сайту і навіщо це потрібно

  Повертаючись до попереднього пункту про кількість сайтів у мережі та відборі для пошуку найкращих. Просування має на увазі максимальне задоволення запитів користувачів і якомога більшій кількості критеріїв пошукових систем

  Оптимізація сайту впливає не тільки на видачу в пошуку, але й на вартість реклами в Google Ads та Яндекс Директ. Оскільки вартість кліка або показу залежить від якості сторінки, яка рекламується. Відповідність запиту та відповіді для користувача. Наприклад, Ви рекламуєте кросівки, але переходячи на сторінку там 1 пара кросівок та 10 товарів курточок. Таким чином сторінка не відповідає запиту і така реклама буде або дуже дорога, або зовсім відхилена.
  А для того, щоб вартість реклами була знижена, на сторінці потрібно не тільки продавати кросівки, але і написати корисну та унікальну інформацію про кросівки. Тоді пошукові системи вирішать, що людям ця сторінка буде справді цікавою.